clock businessman

Молодіжний спортивно-пізнавальний канал ZBC.TV, щиро вітає президента Національного Олімпійського комітету Сергія Назаровича Бубку з ювілеєм!

4 грудня свій 55 день народження святкує прославлений український легкоатлет, який з 2005 року очолює НОК України.

За роки активної спортивної кар’єри Сергій Бубка десять разів ставав чемпіоном світу зі стрибків з жердиною, здобув титул чемпіона Європи, був володарем Кубку Європи та Кубку світу та 35 разів встановлював світові рекорди.

Донині рекорд Сергія Бубки на відкритому повітрі, який наш співвітчизник оновив у 1994 році, стрибнувши на 6,14 м, залишається не побитим.

У 1988 році Сергій Бубка підкорив найвищу сходинку Олімпійських ігор, здобувши золоту нагороду у Сеулі і назавжди вписавши своє ім’я в історію світового олімпізму.

За найбільшу кількість світових досягнень у легкоатлетичному спорті Сергій Бубка занесений до Книги рекордів Гіннеса, а за визначні спортивні досягнення, особисті заслуги у піднесенні міжнародного авторитету рідної держави Сергію Назаровичу першому серед вітчизняних спортсменів було присвоєно найвищий ступінь державної відзнаки — звання Героя України.

Олімпійська родина України вітає Сергія Бубку з Днем народження та бажає і надалі високо нести у житті та спорті олімпійські цінності.
Міцного здоров’я, олімпійського завзяття та нових життєвих перемог!

Понравилась новость? Поделись с друзьями!