clock businessman
  • Главная
  • Біатлон
  • Підсумки першого триместру у Біатлоні: блискавичний норвежець та запальна італійка

Мас-старт у Чехії закінчив перший триместр нового біатлонного сезону. Отже, підіб’ємо підсумки перших трьох етапів. Поїхали!!!

Розпочнемо зі збірної України.

Чудовий старт в Поклюці

Сезон 18/19 розпочинався одиночним мікстом у Словенії, де наш дует(Артем Тищенко та Анастасія Меркушина) узяв бронзу перегонів. На цьому ж етапі ми пораділи і за Юлію Джиму, яка вперше у своїй кар’єрі взяла золото в особистих гонках!

Провал Хохфільцена

Після вдалого етапу в Поклюці, вболівальники, тренери сподівалися на вдалі результати і в Австрії. Але чи то погана змазка лиж, чи то «зіркова хвороба» наших спортсменів або просто невдача завадила біатлоністам показати бодай щось на другому етапі. Повний провал був у спринті, гонці переслідування як у дівчат так і в хлопців, але « гіркою» вішенкою на торті стала естафетна гонка. Спочатку її провалили жінки, а потім геть зовсім настрій українських уболівальників добила чоловіча збірна. Я сподіваюся, що з дуже важким серцем до Чехії переїжджали наші спортсмени.

Чеська рівновага

Перший триместр закінчувався у Чехії. Сподівання українських вболівальників були серйозними, адже після високогірного Хохфільцену, гонки відбувалися на чеській рівнині. І варто сказати, що українці виступили непогано. Двічі сьому сходинку посідали українки, а Дмитро Підручний у гонці переслідування навіть потрапив у квіткову церемонію. З достатньо змішаними почуттями на відпочинок пішли і уболівальники, і наші спортсмени.

З українською збірною ми розібралися, а що ж коїтися зі світовими біатлоністами?

Ураганний виступ від Йохханес Бо

Розпочнемо із чоловіків, де лідерство після першого етапу захопив норвезький спортсмен Йоханнес Тінгнес Бо і не випускав його до кінця першого триместру. Він виграв шість гонок із восьми і демонструє шалену форму. Наразі це його найуспішніший початок сезону, він переплюнув себе зразка початку минулого сезону, де йому спочатку дав бій, а потім і переміг Мартен Фуркад. Але зараз усе виглядає інакше і ось чому.

Крах ідеалу Мартена Фуркада

Минулий сезон показав нам, що у Мартена Фуркада з’явився набагато сильніший за Свендсона, Бо-старшого та Бьйорндалена (на закінченні кар’єри) суперник і це- Йоханнес Бо. Мартен програє йому в швидкості, минулий сезон він виграв завдяки купі промахів від норвезьця на вогневих рубежах. У цьому сезоні Йоханнес здається виправив свої помилки у стрільбі, а у швидкості йому просто немає рівних. Мартен і виграв свої дві гонки у новому сезоні завдяки великій кількості промахів від Бо. Але схоже що й сам француз розуміє, що сезон вже програний і пора закінчувати кар’єру на піці своєї слави.

Якщо у чоловічому біатлоні відстань від першого місця до другого аж 116 балів, то жіночий біатлон, як завжди має багато головних дійових осіб. «Кулемет» Доротея Вірер, яка посідає першу сходинку у загальному заліку випереджає Пауліну Фіалкову на 36 очків. Варто пам’ятати, що і переможниця минулого сезону «ракета» Кайса Мякяряйнен, і Анастасія Кузьміна, і Лаура Дальмаєр та інші йдуть близько! Вирішальним як на мене буде наступний триместр у Оберхофі, Рупольдингу та Антхольці, де спортсмени продемонструють свої фізичні кондиції, свою витривалість!

Перший триместр пройшов далі будуть інші цікаві етапи та нові перемоги!!!

Понравилась новость? Поделись с друзьями!