clock businessman

-Чемпіоном України став ХК “Донбас в «грі сезону» перемігши ХК “Кременчук 4:1.

В сезоні 2017/2018взяли участь такі команди як  Донбас  Кременчук, Білий Барс , Динамо , Галицькі Леви, Вовки. А ось у новому сезоні замість Галицьких Левів грав  херсонський «  Дніпро.»

Однак основну увагу приділимо нашому близькому і перспективно-далекому майбутньому українського хокею. Коротко про результати юних у 2018-му:

-Чемпіоном України до 20 років став Білий Барс , здобувши перемогу в овер-таймі з рахунком 3:2 у матчі з Дніпром, бронзу здобули Галицькі Леви.

-Чемпіоном України до 16 років став ХК Придніпровськ набравши 83 очки за 32 гри, срібло отримав Дніпро , бронзу – Білий Барс.

-Чемпіоном України до 14 років став донецький Донбас , випередивши на один пункт Крижинку , бронзові медалі забрали Галицькі Леви.

-Чемпіоном України до 13 років став Білий Барс, срібло завоював Сокіл , а бронза поїхала у Калуш до ХК Калуський Легіон.

— Чемпіоном України до 12 років став донецький Донбас

Перейдемо до жіночого хокею. У другому чемпіонаті України взяли участь 5 команд , а саме: Пантери, Королеви Дніпра, Дніпровські Білки , Україночка та Лавина. У фіналі зустрілись Пантери і Королеви Дніпра, Пантери(Харків) перемогли з рахунком 7:3 , і стали вперше чемпіонами.

А у нинішньому сезоні ситуація з чемпіонатом дуже  сумна , приймають участь лише три колективи: Україночка , Пантери і Автомобіліст…

Тепер про збірні команди країни.

На чемпіонаті світу -2018 , що проходив у Литві, нашими суперниками стали: Литва , яка отримала путівку в повишенні класу, Японія , Естонія, Румунія та Хорватія , яка зайняла останню позицію . А ось наші хлопці завершили турнір на 4 сходинці , і , на мою думку , це жахливо , маючи таких суперників.

-Збірна України до 20 років провела чемпіонат світу у Польщі , де її суперниками були : Словенія(  1 місце) , Угорщина , Італія , Польща та Японія  , яка посіла останнє місце. Наша команда посіла 5 місце , і цей результат, на мою думку, не дуже позитивний, могли   виступити краще.

Зате збірна 18-річних хокеїстів перемогла на домашньому ЧС і гратиме надалі у вищому дивізіоні!

У 2018 відбулась історична подія , була створена жіноча збірна України . До речі , наші дівчата вже в січні 2019 року, летять  у Кейптаун на Чемпіонат Світу, де позмагаються з такими збірними як: Болгарія, Гонкон , ПАР та Бельгія. Тож бажаємо добитись позитивного результату українським хокеїсткам!

Хорошого Нового Року такому  олімпійському  виду спорту, котрий користується великою популярністю  в нашій країні.

 

 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!