clock businessman

Норвезька біатлоністка Марті Ольсбю-Ройселанн виграла спринтерську гонку на третьому етапі Кубка світу в чеському Нове-Місце. Ось як вона прокоментувала свою перемогу в спринті на третьому етапі Кубка світу в чеському Нове-Місце:

«Я була дуже зосереджена . Тут важкі траси, але я намагалася вести свою гонку і була дуже сфокусована на тому, щоб добре відстріляти.

Абсолютно незбагненно. Перемога на Кубку світу була моєю головною метою в цьому сезоні, і те, що це сталося тут після поганого етапу в Хохфільцені … Я дуже задоволена! Всі невдачі забуваються, коли тобі вдається добре провести гонку.

Збулася моя мрія, нарешті я піднімуся на верхню сходинку подіуму. Мені не вдавалося зробити це раніше, і я буду по повній насолоджуватися моментом».

Це перша перемога норвежки в кар’єрі, всього на її рахунку п’ять подіумів (1-1-3).

Другою стала представниця Німеччини Лаура Дальмаєр. Дворазова олімпійська чемпіонка в 46-й раз потрапила в трійку призерів (21-16-9). А ось її коментарі:

«Для мене це особливий день! Літо пройшло дуже важко, я не могла тренуватися цілих два місяці. Зараз дивлюся на кінець вересня і згадую, що не могла робити взагалі нічого. А сьогодні я вже на подіумі, і це чудово. Біатлон — це пригода. Ніколи не знаєш, до чого воно призведе.

На завтра головне зібрати мотивацію в кулак. Думаю, що перемога цілком можлива », — сказала Лаура Дальмаєр на прес-конференції.

Трійку замкнула словацька біатлоністка Пауліна Фіалкова, вона в четвертий раз потрапила в топ-3 (0 — 2 — 2). «Сьогодні було важко підготуватися до такої трасі. Спочатку йшов сніг, потім дощ. Я зуміла впоратися з такою погодою і заїхала на подіум.

Просто намагалася тримати потрібний ритм. Бачила своїх тренерів, які мене підганяли. Зустріла свою сестру на трасі і зрозуміла, що потрібно наздогнати її і щось їй прокричати. Це мотивувало мене », — сказала Фіалкова.

  1. Марті Ольсбю-Ройселанн (Норвегія) 19: 44.6 (0)
  2. Лаура Дальмаєр (Німеччина) +4.5 (1)
  3. Пауліна Фіалкова (Словаччина) +6.2 (0)

 

  1. Віта Семеренко (Україна) +31.4 (1)

 

  1. Олена Підгрушна (Україна) +43.4 (1)
  2. Анастасія Меркушина (Укр) +43.8 (0)
  3. Валя Семеренко (Україна) +46.0 (0)
  4. Юлія Джима (Україна) +1: 38.0 (1)
Понравилась новость? Поделись с друзьями!