clock businessman
  • Главная
  • Футбол
  • Як рік футбольний завершили, так наступної весни й розпочнуть

Прекрасно розумію-з таким твердженням не хочуть погоджуватися представники команд «середнячків » та навіть явних аутсайдерів.

Однак, кинувши погляд на турнірну таблицю УПЛ, Ви дійдете сам е такого висновку. Нерівнокласність серед 12 команд нашої «футбольної еліти» не дозволяє говорити про те, що наш чемпіонат можно вважати хоча б трохи наближеним до сильних національних першостей Європи.

Однак, я б не радив посипати голови попелом та волати :»Усе пропало!» Ситуація характерна для країни в якій у футбол грають грошові мішки і панує нецивілізований капіталізм.

Господарі клубів перестали входити у трансферні стосунки з висококласними виконавцями з футбольних країн, зате з’явилися реальні перспективи входження та закріплення в основних складах молодим українським футболістам.

Тобто, якщо вірно вести футбольну справу та довіряти досвіду та ентузіазму українських наставників — період стагнації пройде історично-швидко (років за 5-7). Вже сьогодні про це свідчать успіхі в УПЛ «Олександрії» та «Зорі…

Втім, про першу половину, навіть-більшу його частину, вже багато написано, прокоментовано на ТБ і радіо. А ми запрошуємо до співпраці колег, котрі хотіли б висловити свої оригінальні думки та ідеї -наш «майданчик», а тобто ZBC.TV — відкритий для Вас.

Є чимало суперечливих думок ,що до гри національної збірної.Але одне -безперечно: потрібно результативно зіграти у відборі на Чемпіонат Європи, група прохідна,тренерський колектив сміливо вводить у гру молодь, Шевченка хвалять і…лають. Будь ласка-Ваша думка!

А тим часом , не дуже швидко, але помітно прогресує ПФЛ та її колективи,бурхливо розвивається аматорський футбол і головне-радують пляжний та міні-футбол. Тобто поле для обговорення, для пропозицій, наведення позитивних та й негативних прикладів дуже широке.

Валентин Щербачев, ZBC.TV.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!