clock businessman
  • Главная
  • Гандбол
  • Головний тренер збірної України Сергій Бебешко підбив підсумки зборів у Конча-Заспі і розповів про цілі на турнір у столиці Латвії.

— Веземо 18 гравців. Наша головна проблема в тому, що захворіли на зборах Стрельников та  Тільте. Стрельников після двох тренувань більше фактично не тренувався. Зараз він одужав, але його форма буде не дуже доброю. Два дні не тренувався Тільте. Всі інші у строю, травм, на щастя, немає. Те, що було заплановано, ми зробили, і зараз залишилось втілити все в життя.

Як гравці показали себе на зборах у Конча-Заспі?

Всі працювали з бажанням. Я задоволений тим, як пройшов збір. Хлопці приїхали у непоганій формі, але все ж рівень деяких гравців залишає бажати кращого. Будемо сподіватись, що у майбутньому вони будуть прогресувати. Зараз ми викликали багато нових хлопців і за виключенням деяких гравців у нас нова команда. Тому не так просто зробити, щоб все працювало.  Втім все, що ми хотіли, ми намагались максимально зробити за ці шість днів. Працювали без вихідних. Вважаємо, що ми зібрали хороших хлопців, які у перспективі нам допоможуть. Зараз буде турнір, де ми поставили завдання продивитись всіх кандидатів, які нас є. Ми не ставимо мету – виграти турнір. Тобто будемо йти від матчу до матчу. На кожен з них буде установка, але, повторюсь, турнірне становище і наше місце в ньому для нас не матимуть значення.

На тренуванні, розбираючи черговий момент, ви казали гравцям, що не хочете, щоб вони «рухались по рельсах», тобто діяли лише по шаблонну.

Я більшу частину кар’єри провів за кордоном і, на мій погляд, ця проблема гандболу пост-радянських країни, залишається такою, як вона була ще з Радянського Союзу. Наші гравці роботизовані і в цьому вони поступаються вихованцям гандболу західних країн. Знаю про це по собі: коли я грав у збірній СРСР, нам просто давали установку, яку ми мали виконати «от і до». Зараз ми намагаємось це змінити. Так, гравець має слухати установку тренера, але ситуація у грі змінюється в долі секунди і гравець має вміти прийняти правильне рішення. Це велика проблема, коли гравці запрограмовані і вже не можуть швидко перелаштуватися. Але, гадаю, в усіх командах, де я тренував, усе це поступово починало працювати. Отже сподіваюсь, що і зараз молоді хлопці, які до нас приїхали, швидко почнуть розуміти, чого від них хочуть.

Майбутній учасник чемпіонату світу-2019 збірна Бельгії, а також збірна Латвії з Дайнісом Кріштопансом – це серйозні опоненти для збірної України на Кубку Риги… 

Бельгія теж непогана команда зараз. Їх тренує французький тренер [Arnaud Calbry ], який мені знайомий з часів, коли я виступав у «Віллербанні». Повторюсь, що ми не ставимо завдання перемогти на турнірі. Ми хочемо подивитись на наших хлопців у справі. Офіційні ігри у нас попереду, але ми маємо знати, наскільки у нас сильні тили. І якщо хтось себе дуже добре покаже, ми будемо викликати на підготовку і до офіційних ігор.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!