clock businessman
  • Главная
  • Гандбол
  • Чоловіча збірна України з гандболу посіла третє місце на Кубку Риги

27-29 грудня в Латвії пройшов міжнародний товариський гандбольний турнір «Кубок Риги».

Збірна України протистояла Латвії, Єгипту та Бельгії.

В перший день змагань підопічні Сергія Бебешко протистояли єгиптянам. Наші хлопці поступилися з мінімальним рахунком 24-25 (11-12)

Тренерський штаб не став викликати на цей турнір багатьох вітчизняних лідерів, вирішивши перевірити молодь і найближчий резерв «синьо-жовтих».

В наступний день змагань наші хлопці грали проти господарів турніру, Латвією.

Збірна України з гандболу продемонструвала впевнену гру і здобула переконливу перемогу в другому турі. Українці вели в рахунку впродовж усього матчу. Перевага в 5-7 м’ячів, досягнутий під час першого тайму, практично не скорочувався до кінця матчу, незважаючи на те, що Сергій Бебешко знову робив багато замін, даючи пограти всім потрапили в заявку. Найбільш результативним у переможців став правий крайній Андрій Акименко — 6 голів.

І нарешті останній поєдинок наша збірна провела проти досвідчених бельгійців.

О 10 ранку суботнього дня Україна вийшла на гру проти Бельгії, яка мала для відновлення на дві години більше. Можливо саме фізичні кондиції зіграли ключову роль. Збірна України програла перший тайм 13:16, але потім зрівняла рахунок 22:22. Все вирішилося в кінцівці: маючи достатньо моментів українці за останні 5 хвилин не закинули жодного разу, дозволивши суперникам наростити перевагу. Підсумкова різниця в рахунку 28:23 на користь Бельгії не зовсім відповідає змісту гри.